DpS Humpolec

Domov pro seniory Humpolec
Poskytované služby Domovy pro senioryDomov se zvláštním režimemOdlehčovací služba
Přejít na obsah
Vize :
Chceme být skutečným domovem pro ty, kteří již nemohou samostatně žít ve svém přirozeném prostředí. Jsme bezpečným a aktivním domovem pro všechny naše klienty.“
____________________

Domov pro seniory Humpolec vznikl v roce 1962.
 
V současné době sídlí ve dvou budovách. První budova je společně s ředitelstvím a správou v Máchově ulici (Domov pro seniory a odlehčovací služba), druhá budova se nachází v ulici Lužické (Domov pro seniory a Domov se zvláštním režimem).
 
Domov pro seniory v Humpolci je příspěvková organizace jejímž zřizovatelem je Kraj Vysočina
Je členem Asociace poskytovatelů sociálních služeb APSS.
 
Má registrovány pobytové služby „Domovy pro seniory (2888936)“ s kapacitou 104 klientů, „Domovy se zvláštním režimem (7796539)“ s kapacitou 84 klientů a „Odlehčovací služby (5472875)“ s kapacitou 2 klienti. Patří k největším sociálním zařízením v Kraji Vysočina.
 
 

 
Lůžka a vybavení
V budově v Máchově ulici jsou k dispozici pokoje tří a čtyřlůžkové, v Lužické jedno a dvoulůžkové. Oba objekty jsou vybaveny výtahy a jsou bezbariérové. Domov disponuje vlastní kuchyní, prádelnou a zajišťuje komplexní služby pro klienty dle aktuálních potřeb, např. kulturní akce. Ve vybavení domova je i řada pomůcek, usnadňujících pobyt zcela nebo částečně imobilním klientům. Klidné prostředí zahrad, snadno přístupných i klientům s omezenou pohyblivostí zpříjemňuje pobyt zvláště v letních měsících.
Zajištění odborné péče
O klienty pečuje cca 108 zaměstnanců. V obou objektech ordinuje lékařka, ošetřovatelskou péči zajišťuje nepřetržitě tým diplomovaných zdravotních sester, ošetřovatelek a pracovníků
v sociálních službách. Odbornou péči rehabilitační zajišťují rehabilitační pracovnice na solidně vybavených pracovištích.
Stravování
 
Domov má vlastní kuchyni se skladbou jídel přizpůsobených potřebám seniorů a připravující i dietní jídla podle zdravotního stavu klientů. Přesto lze připravovaná jídla označit za "domácí" díky zkušenému kolektivu kuchařek a kuchařů. Kuchyně zajišťuje stravování i pro ostatní zájemce.

 
ADRESA:
Domov pro seniory Humpolec, p.o.
Máchova 210
396 01 Humpolec
Návštěvní doba:
Po - Ne: 7 hod - 18 hod

Email:
© 2019 Domov pro seniory Humpolec
Návrat na obsah